fbpx

Kā varam palīdzēt

PRO DEV ir ievērojama pieredze ēku siltināšanā, esam realizējuši vairāk nekā 60 projektus: daudzdzīvokļu mājas, bērnudārzi, valsts un pašvaldību ēkas u.c.

Atkarībā no tā, kādā stadijā siltināšanas procesa ietvaros atrodaties – apsverat siltināšanas iespējas, esat jau pieņēmuši lēmumu par mājas renovāciju, jau ir ticis sagatavots mājas energoaudits utt., mēs sniegsim jums nepieciešamo palīdzību.

Mūsu uzņēmumu grupā ietilpst arī apsaimniekošanas uzņēmums, kā arī sadarbojamies ar partneriem, kuri nodrošina projektēšanas pakalpojumus un māju renovācijas projektu vadību. Mēs neuzspiežam visu ar siltināšanu saistīto pakalpojumu veikšanu. Atbilstoši situācijai varat izvēlēties sev nepieciešamo.

Pie mums varat saņemt:

  • Konsultācijas par siltināšanas programmu, procesu tās ietvaros, nepieciešamo dokumentāciju utt.
  • Renovācijas projekta vadību (energoaudita sagatavošana, ēkas tehniskā projekta izstrāde, dokumentu sagatavošana un  iesniegšana, sadarbība ar Altum, finansējuma iespēju apzināšana un izvērtēšana, būvuzraudzības un autoruzraudzības organizēšana utt.)
  • Tehnisko ēkas apsekošanu, lai novērtētu komunikāciju stāvokli, būtiskākos momentus, kas jāņem vērā siltināšanās projektā
  • Iespēju izvērtēt sagatavoto kontroltāmi. Mums ir ievērojama pieredze renovācijas projektu īstenošanā un, pateicoties veicamajam būvapjomam labas materiālu iepirkumu cenas, kā arī konkurētspējīgāku darba izmaksu nodrošināšanai izmantojam būvniecības profesionāļus no Ukrainas
  • Siltināšanas būvdarbu nodrošināšanu. Mūsu pieredze ļauj kvalitatīvi veikt visus ar renovāciju saistītos būvdarbus.

Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim nosiltināt jūsu māju:

E – pasts: siltinasana@prodev.lv

Zvaniet: 66 66 2078

ja ērtāk, aizpildiet saziņas formu zemāk: