fbpx

Būvdarbu vadība

Pakalpojumi PRO DEV Būvdarbu vadība

Mums ir ievērojams apjoms savu speciālistu, kas ļauj kvalitatīvi realizēt būvniecības projektus. Esam ģenrāluzņēmējs, kas pats arī nodrošina būvniecību.

Veicam visa veida būvdarbu vadību un realizāciju kā ģenerāluzņēmējs. Uzskatām, ka projektu kvalitatīvi var realizēt tikai tad, ja būtisks darbaspēka apjoms ir pašu uzņēmuma speciālisti.

“Pieredze liecina – lai būvdarbu norise būtu optimāla, ir nepieciešami vismaz 60% savu resursu (savi darbinieki), un pārējos speciālistus var piesaistīt konkrēta darba izpildei.”

Mēs realizējam šo principu ikdienā, un tas ļauj mums panākt vēlamo kvalitāti, nodrošināt salīgtos termiņus un efektīvi kontrolēt būvdarbu norisi.

Esam nosprauduši mērķi trīs gadu laikā sasniegt Skandināvijas būvniecības nozares standartus, kas ir pasaulē atzīta efektīva un dabai draudzīga būvniecības prakse.

Apzinoties, ka būvniecības process ir saistīts ne tikai ar jaunu vērtību radīšanu vai “jaunas dzīves” nodrošināšanu būvēm pēc renovācijas, bet ka tas nodara kaitējumu arī videi, esam ieviesuši daudzus principus, kas ļauj mums nodrošināt videi draudzīgu būvniecības procesu.

Lai nodrošinātu videi draudzīgu būvniecību:

  • nododam siltumizolācijas materiālus atkārtotai pārstrādei;
  • racionāli izplānojam projekta realizāciju, lai efektīvi izmantotu būvniecības tehniku, mazinātu tās darba stundas un atbilstoši arī CO2 izmešu apjomu;
  • rūpīgi izvērtējam atkritumu apsaimniekotāju, ko piesaistām būvgružu savākšanai un transportēšanai no objektiem (mūsdienu normām atbilstošs transports, racionāla pieeja būvgružu transportēšanai u.tml.), lai šis process radītu iespējami maz CO2 izmešu.

Lielākie projekti

Kā ģenerāluzņēmēji esam izbūvējuši un atjaunojuši ēkas Mūkusalas biznesa centrā Mūkusalas ielā 42, veikuši Latvijas Hidroekoloģijas institūta ēkas funkcionālo rekonstrukciju par biroja ēku ar laboratorijas telpām Voleru ielā 2, daudzdzīvokļu ēku renovāciju un siltināšanu Palmu ielā 4, Eizenšteina ielā 67, Ādažu 1-40 un vēl aptuveni 60 citos objektos. Ar paveikto sīkāk varat iepazīties sadaļā realizētie projekti.