fbpx

Par mums

SIA “PRO DEV” ir būvniecības kompānija ar 10 gadu pieredzi, kas veiksmīgi apvieno arodprasmes ar mūsdienīgu pieeju būvniecības projektu plānošanā un realizācijā. Esam īstenojuši vairāk nekā 500 dažādu profilu būvniecības un renovācijas projektu. Uzskatām, ka ikvienam kārtīgam būvniekam pašam ir jāuztur aroda prasmes. Tas nozīmē, ka pašiem ir jābūt saviem pastāvīgi nodarbinātiem speciālistiem.

Tāpēc esam būvnieki – amata meistari, kas nodrošina ne tikai būvdarbu vadību, bet arī paši realizējam lielu daļu to apjoma.

Uzskatām, lai veiksmīgi realizētu būvprojektu, pašu darbiniekiem vajadzētu būt vismaz 60% no visiem projektā iesaistītajiem. Mūsu pieeja (misija) būvniecībā:

“Mēs īstenojam lielākos pirkumus dzīvē”

No kvalitatīvi realizētiem būvniecības projektiem bieži ir atkarīga uzņēmēju veiksme, iedzīvotāju dzīves kvalitāte un drošība. To paturam prātā, realizējot katru būvniecības projektu. Esam realizējuši daudzus projektus gan kā ģenerāluzņēmēji, gan arī veikuši darbus kā apakšuzņēmēji.

Mūsu uzņēmuma veiksmes pamatā ir darbinieki

Izmantojam modernās tehnoloģijas, lai padarītu efektīvus būvniecības procesus un spētu tos operatīvi realizēt.

Sezonā vidēji strādājam 80 objektos

Esam uzņēmums ar lielāko ēku renovācijas un siltināšanas pieredzi Latvijā: vairāk nekā 60 realizētu projektu – daudzdzīvokļu mājas, bērnudārzi, pašvaldību ēkas u.c.

Lepojamies ar savu pieredzi un speciālistiem jumtu būvniecībā un atjaunošanā. Pēdējos gados esam veikuši jumtu darbus vairāk nekā 100 000 m² lielā platībā, realizējot dažādu konstrukciju un materiālu jumtu renovāciju un uzstādīšanu.

Mēs nemēdzam mākslīgi sadārdzināt būvniecības procesu klienta nezināšanas dēļ. Vienmēr meklējam piemērotu risinājumu, lai darbi tiktu realizēti atbilstošā kvalitātē un ar optimālu budžetu.

SIA “PRO DEV” 2017. gada 14.decembrī saņēma auditoru “Bureau Veritas Latvia” sertifikātus, kas apliecina, ka uzņēmuma kvalitātes vadības un vides pārvaldības sistēma ir auditēta un atbilst ISO 9001:2015 un 14001:2015 standarta prasībām būvdarbu veikšanā un vadīšanā.