fbpx

Septembra apskats

Septembris PRO DEV ir vērtējams kā darbiem ražīgs mēnesis. Nevien pēc darba apjomiem un plānveidīgas […]

Septembris PRO DEV ir vērtējams kā darbiem ražīgs mēnesis. Nevien pēc darba apjomiem un plānveidīgas darbu izpildes, bet arī no svarīgu ilgtermiņa lēmumu pieņemšanas skatpunkta.

Ar 2017.gada 1.septembri SIA “PRO DEV” kļuva par biedru Latvijas būvuzņēmēju partnerībā, kas ir sabiedriska un neatkarīga organizācija ar mērķi veicināt ilgtspējīgu būvniecības nozari, kuras pamatā ir drošība, kvalitāte, ilgtermiņa attīstība un nozares konkurētspēja. Vairāk par šo lēmumu un mūsu nākotnes plāniem varat uzzināt noklikšķinot šeit.

Uzņemam apgriezienus

Energoefektivitātes paaugstināšanas programmā…

Septembri varam iezīmēt kā 2014.-2020. gada plānošanas perioda īsto sākumu energoefektivitātes veicināšanas programmai. Septembra sākumā PRO DEV parakstīja būvdarbu līgumu ar Ādažu, Pirmās ielas 23 iedzīvotāju biedrību “Pirmā 23” par daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanu.

PRO DEV ir vērā ņemama pieredze energoefektivitātes paaugstināšanas programmā – vairāk nekā 200 000 m² nosiltinātas platības.

Siltināšanas programmu izstrādē mēs iesaistījāmies jau kopš to pirmsākumiem, kad tika apzinātas problēmas, klasificēti īpašumi, auditēts to stāvoklis, noteikti prioritārie darbi un metodoloģija, lai iegūtu optimālus siltuma ietaupījumus.

Vēlamies atgādināt, ka daudzdzīvokļu dzīvojamo māju dzīvokļu īpašniekiem energoefektivitātes programmā līdz 2020.gadam būs pieejams Eiropas Savienības atbalsts 166 miljonu EUR apmērā, lai atjaunotu savus mājokļus. Mājas energoefektivitātes uzlabošana ir pasākumu kopums, kas ļauj ievērojami samazināt siltuma un elektroenerģijas patēriņu ēkā, kā rezultātā netikai iedzīvotāji maksā mazāk par patērēto enerģiju, bet arī ievērojami samazina ražošanai nepieciešamo resursu apjomu.

Būvējam PRIVĀTMĀJAS

Izmantojot dažādu ēku būvniecībā un rekonstrukcijā gūto pieredzi un savu resursu, būvējam privātmājas no A līdz Z, sākot no konsultācijas līdz gatavai ēkai ar pelēko vai balto apdari, kā arī varam nodrošināt kādus no nepieciešamajiem posmiem.

Apzinoties, ka mājas būvniecība ir nozīmīgs lēmums un visbiežāk tas tiek veikts vienreiz dzīvē, PRO DEV īpašu vērību pievērš, lai mājas būvniecība klientam nesagādātu nekādas raizes. Uzņēmuma 10 gadu darbības laikā esam izveidojuši spēcīgu komandu, kas ir spējīga paveikt darbu visaugstākajā līmenī, klientam atliek vien izvēlēties sienu krāsas un mēbeles, bet arī to var atstāt PRO DEV ziņā.

Septembrī vēl projām norit aktīvs būvniecības process pie ģimenes dzīvojamās mājas būvniecības Zaļumu ielā 2A, Garupē, Carnikavas novadā…

Finiša taisnei tuvojas arī PRO DEV celtās privātmājās Rīgā – Ogļu ielā 16, kā arī Ogļu ielā 20, kas starp citu pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu, kategorijā “Privātmājas”.
Latvijas Arhitektūras gada balva ir Latvijas arhitektūras gada lielākais notikums, atzīts par valstiski nozīmīgu pasākumu, un pati balva ir augstākais apbalvojums Latvijas arhitektūrā.

 

Citi projekti

Teikā, Ropažu ielā 14, PRO DEV tika piesaistīts vairāku darbu izpildei, kas ietvēra gan daudzīvokļu mājas iekšējās apdares, gan fasādes darbus. Montējām starpsienas un apšuvām nesošās sienas ar ģipškartonu, špaktelējām un krāsojām, tāpat arī veicām flīzēšanas darbus vannas istabās. Fasādē – veicām sendvičpaneļu montāžu un siltinājām ēkas fasādi.
Rezultātu varat aplūkot video:

Zemāk pieejamā foto galerijā iespējams aplūkot vairāk foto no PRO DEV objektiem…


  29.09.2017