fbpx

Oficiālā Mūkusalas ielas 42 biroja ēkas (Tele2 SSC jaunās mājas) atklāšana

Šodien norisinājās PRO DEV pārbūvētās ēkas Mūkusalas ielā 42 atklāšana. Ēka tika nodota ekspluatācijā š.g. […]

Šodien norisinājās PRO DEV pārbūvētās ēkas Mūkusalas ielā 42 atklāšana. Ēka tika nodota ekspluatācijā š.g. 7. aprīlī, tomēr oficiālā atklāšana ar jaunajiem telpu apdzīvotājiem – uzņēmuma Tele2 SSC (Shared Service Center)  vadības un ekonomikas ministra Arvila Ašeradena līdzdalību noritēja šodien.

Ekonomikas ministrs uzrunā uzsvēra, ka šī ir pozitīva diena, jo kā parasti nav jārunā par izaicinājumiem, kas saistīti ar papildu ieņēmumu radīšanu. Šodien oficiāli tiek vērtas durvis ēkai, kurā strādās vairāk nekā 200 labi atalgotu darbinieku ārpakalpojumu nodrošināšanas jomā un ir paredzēts, ka SSC Latvijā strādājošo darbinieku apjoms vēl pieaugs, sniedzot jaunas darbavietas un atbilstoši arī pienesumu Latvijas ekonomikai.

Tele2 SSC ir minēts kā straujāk augošais uzņēmums programmizstrādes un IT pakalpojumu nodrošinošo uzņēmumu vidū. Saskaņā ar pieejamo informāciju pagājušajā gadā darbinieku apjoms uzņēmumā pieaudzis līdz 500, bet šo gadu paredzēts pabeigt ar 600 darbiniekiem.

Atklāšanas laikā tika nodrošināta arī jaunizbūvētu telpu aplūkošana.

Lai Tele2 SSC nodrošinātu jaunās telpas, PRO DEV veica vēsturiskās tēraudlietuves trīs stāvu ēkas pārbūvi par piecu stāvu biroju ēku. Šādi ievērojami tika paplašināta ēkas kvadratūra, kas ļāva nodrošināt nepieciešamo darbavietu apjomu.

Zemāk ir iespēja aplūkot foto no atklāšanas pasākuma.


  08.06.2016