fbpx

ROCHE mājā Miera ielā 25 ēkas pamatos tika iemūrēta vēsturiska laika kapsula

2019. gada 8. aprīlī, plkst. 14:00 svinīga pasākuma gaisotnē “Roche” mājā Miera ielā 25, Rīgā, ēkas pamatos tika iemūrēta vēsturiska laika kapsula.

Kapsulā tika ievietota Šveices un Latvijas valsts atribūtika un “Roche” priekšsēdētāja Severīna Švāna vēstule nākamajām paaudzēm, kā arī “Roche Latvija” kolektīva kopbilde.

Svinīgajā ceremonijā piedalījās “Roche” tradīciju glabātājs un direktoru padomes pārstāvis Aleksandrs Bieri, Šveices vēstnieks Latvijā Konstantīns Obolenskis, “Roche Latvija” valdes priekšsēdētājs Rauls Vēliņš, “Roche Diagnostics” vadītājs Baltijas valstīs Dalimils Žureks, “Roche Latvija” kolektīvs, “Didrihsons arhitekti” pārbūves autors Gatis Didrihsons, galvenā būvuzņēmēja “PRO DEV” valdes priekšsēdētājs Māris Stakens kā arī citi aicinātie viesi.

“Uzņēmums tur cieņā savu vēsturi, un, zinot, ka savulaik Rīgā celtā ēka kļuva par arhitektonisko paraugu citām Roche biroju ēkām Eiropā, tika pieņemts lēmums to atjaunot, nevis celt jaunu vai īrēt telpas, lai nodrošinātu jaunas mājas visiem Roche darbiniekiem, kuru skaits ir pieaudzis uz pusi,” skaidro R. Vēliņš.

2016.gadā “Roche Latvija” no valsts atpirka ēku Miera ielā 25 un sāka vērienīgus atjaunošanas darbus. Restaurētajā ēkā atradīsies “Roche Latvija” un “Roche Diagnostics” birojs.

 


  09.04.2019