fbpx

PRO DEV renovētajās mājās Ādažos par 52,8% mazāks siltuma patēriņš

Ir virkne argumentu, kāpēc renovētā (siltinātā) mājā dzīvot ir izdevīgāk. Tomēr visbiežāk pārliecinošākais arguments ir […]

Ir virkne argumentu, kāpēc renovētā (siltinātā) mājā dzīvot ir izdevīgāk. Tomēr visbiežāk pārliecinošākais arguments ir siltumenerģijas patēriņa samazinājums, ko iegūst pēc projekta veiksmīgas realizācijas.

Šoreiz to uzskatāmi parāda Ādažu namsaimnieka apkopotie dati par 2015. gada apkures sezonu.  Tabulā zemāk redzamas enerģijas patēriņa atšķirības starp PRO DEV renovētajām un pārējām Ādažu daudzdzīvokļu mājām. Renovēto māju: Pirmā iela 28, 30, 32, 40 apsaimniekošanas uzņēmums – Latvijas Namsaimnieks.

SIA PRO DEV siltinātās mājas Ādažos daudz ekonomiskākas 2016

Materiālā ar sarkanu ir atzīmēta maksa par siltumenerģiju uz 1 m2 siltinātajās mājās, kas ir ievērojami mazāka par nesiltināto māju rādītājiem.

Salīdzinot vidējos rādītājus, ir redzams, ka maksa par siltumenerģiju renovētajās mājās uz 1 m2  vidēji ir par 52,8% mazāka nekā mājās, kas nav renovētas.

Šogad atkal ir atvērta daudzdzīvokļu siltināšanas programma kā ietvaros ir pieejams ERAF līdzfinansējums māju siltināšanai. Kopējais programmas finansējums ir 176 miljoni eiro.

Ļoti iespējams, ka šī ir pēdējā šāda veida atbalsta programma. Tāpēc aicinām interesentus noteikti to izmantot. 

Piedāvājam konsultācijas siltināšanas projektu vadībā, siltināšanas projektu vadību un nepieciešamo būvdarbu realizāciju.

Izmantojiet iespēju uzlabot savas dzīves kvalitāti!

Papildu informācija (konsultācijas, siltināšanas projektu vadība, siltināšanas būvdarbi) šeit.


  06.06.2016