fbpx

PRO DEV būvētā biroju ēka pretendē uz titulu “gada būve”

Konkurss “Latvijas Būvniecība Gada balva 2017” ir visaptverošākais un arī demokrātiskākais konkurss, būvniecības parādē pieteikti lieli un mazi objekti, kurus būvējuši lieli, vidēji un mazi būvniecības uzņēmumi.

Konkursā “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017”, kas šogad norisinās Latvijas simtgades zīmolā, saņemti 114 pieteikumi, pārstāvot visdažādāko būvju tipoloģiju un aptverot visu Latviju, kā arī ārvalstis – Zviedriju un Lietuvu, kur Latvijas pilsoņi piedalījušies dažādu objektu tapšanā.

Starp konkursa dalībniekiem, kas pretendē uz titulu ‘gada būve’ nominācijā “Jaunbūve – sabiedriska ēka” arī SIA “PRO DEV” būvētā biroju ēkas jaunbūve Mūkuslas ielā 42.

Biroju ēkas rekonstrukcija un biroju jaunbūve Mūkusalas ielā 42, Rīga, 2.kārta. Pasūtītājs “Mūkusalas Biznesa centrs”. Projekts Pēteris Bajārs, “OUTOFBOX”. Būvnieks “PRO DEV”, projekta vadītājs Gatis Krastiņš. Būvuzraudzība FABRUM, Sanita Rubene.

Trešdien, 7.martā svinīgā ceremonijā suminās konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2017” laureātus. Konkursu organizē biedrība “Building Design and Construction Council” sadarbībā ar Rīgas domes Īpašuma departamentu, LR Ekonomikas ministriju, LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Darba Devēju konfederāciju, biedrību “Zaļās mājas”, Valsts kultūras pieminekļu un aizsardzības inspekciju un aģentūru “Live Rīga”. Konkursu atbalsta “Pillar”, “TechnoNicol”, “Evopipes” “ThermoWhite”, “Peikko”, “Philosophers Residence”, “Scania”.


  07.03.2018