fbpx

Beidzot startē jaunā siltināšanas programma!

Ir noslēgtas pirmās vienošanās ar finansētajiem un apstiprināts pirmais programmas projekts…

Uz šo brīdi ir noslēgtas vienošanās ar 2 bankām par finansējuma nodrošināšanu siltināšanas programmas ietvaros: Citadele un DNB. Ir apstiprināta arī pirmais jaunās siltināšanas programmas projekts – nams Liepājā ar 70 dzīvokļiem, Vītolu ielā.

Aicinām interesentus uz konsultāciju!

Siltināšanas projekta vadība, piesaistot ERAF līdzfinansējumu, tehniskā projekta izstrāde un siltināšanas būvdarbi.

Savas pieredzes laikā esam nosiltinājuši vairāk nekā 90 ēku. Esam nostandartizējuši siltināšanas procesus, lai varētu darbus paveiktu optimālos termiņos un nodrošināt nepieciešamo kvalitāti. Esam izpildījuši uzņemtās saistības visos mūsu veiktajos projektos.

Daudzdzīvokļu māju renovācija ir viens no mūsu uzņēmuma darbības specializācijas virzieniem. Tāpēc esam paveikuši virkni pasākumu, lai šos darbus varētu standartizēt (mums ir specializētas brigādes, pielāgota darba organizācija un ievērojama siltināšanas darbu pieredze). Tas ļauj standarta siltināšanas projektu (standarta daudzdzīvokļu mājas renovāciju apt. 2500 m2 būvapjomā) nosiltināt 1,5 – 2 mēnešu laikā.

Kopā ar partneriem varam piedāvāt sekojošus māju renovācijas darbus:

Siltināšanas projekta ar ERAF līdzfinansējumu vadība

Mājas tehniskās dokumentācijas sagatavošana, finansējuma iespēju apzināšana, izvērtēšana un piemērotākā varianta izvēle, piegādātāju atlase, nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana un mājas dzīvokļu īpašnieku interešu pārstāvēšana iesaistītajās organizācijās.

Renovācijas tehniskā projekta izstrāde

Esam realizējuši ievērojamu skaitu projektu, un līdz ar to pārzinām kritiskos nosacījumus, kas jāņem vērā, lai projekts būtu veiksmīgs. Lai tas būtu optimāls gan no izmaksu, gan iegūtā rezultāta – paaugstinātās energo efektivitātes viedokļa.

Siltināšanas būvdarbi saskaņā ar jau izstrādātu projektu

Veiksim būvniecības darbus saskaņā ar izstrādātu projektu.

Būvniecības projekta vadība

Uzņemsimies būvniecības projekta vadību. Ieguvums pasūtītājam – caurspīdīga un kvalitatīva būvniecība.

Vairāk par māju siltināšanu ar ERAF līdzfinansējumu

Mūsu paveiktie siltināšanas projekti

Esiet izlēmīgi un pievienojieties aptuveni 1 700 māju iedzīvotājiem, kas jaunās siltināšanas programmas ietvaros dzīvi turpinās vizuāli pievilcīgās, tehniski renovētās un energoefektīvās mājās.

Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim nosiltināt arī jūsu māju!

Zvaniet: 66 66 2078

Atsūtiet ziņu: siltinasana@prodev.lv


  12.10.2016