fbpx

Jurista palīgs/-dze

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu no 1000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas
  • Profesionālās izaugsmes iespējas un iespēju realizēt savas idejas
  • Lielisku kolektīvu ar atsaucīgiem kolēģiem
  • Bezmaksas sporta nodarbības

Galvenie darba pienākumi:

  • Piedāvājumu sagatavošana iesniegšanai iepirkumos
  • Juridisko dokumentu, līgumu, vienošanos izstrādāšana
  • Sadarbības partneru iesniegto līgumu un citu dokumentu projektu pārbaude
  • Saņemto dokumentu monitorings
  • Dažādu organizatorisko darbu veikšana
  • Uzņēmuma iekšējās atbalsta funkcijas pildīšana

Prasības kandidātiem:

  • Augsts atbildības līmenis pret veicamo darbu, precizitāte
  • Augstākā izglītība tiesību zinātnēs (var būt pēdējo kursu students)
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu
  • Labas komunikācijas spējas un pozitīva attieksme
  • Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas

Sūti CV un pieteikuma vēstuli līdz 28.02.2019. ar norādi ”Jurista palīgs/-dze” elektroniski uz darbs@prodev.lv.

Sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Ievērojama pieredze dažādu specifisku renovācijas un rekonstrukcijas projektu realizācijā.

Standartizēts privātmāju būvniecības piedāvājums.
Aprēķiniet izmaksas tiešsaistē!

Mēs īstenojam lielākos pirkumus dzīvē ...