fbpx

Būvniecības projektu vadītājs

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu no 1500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas un prēmiju sistēmu
  • Pastāvīgu, dinamisku un aizraujošu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • Profesionālās izaugsmes iespējas
  • Lielisku kolektīvu ar atsaucīgiem kolēģiem
  • Bezmaksas sporta nodarbības

Galvenie darba pienākumi:

  • Plānot, vadīt un koordinēt darbus būvobjektā
  • Patstāvīgi organizēt savu un komandas darbu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību
  • Aprēķinu kontrole, izmaksu apstrāde un analīze
  • Apakšuzņēmēju izvēle, apakšuzņēmēju darbu kontrole un veikto darbu pieņemšana
  • Noformēt izpilddokumentāciju, atbilstoši likumdošanai un darba uzdevumiem
  • Piedalīšanās būvsapulcēs
  • Kvalitātes kontrole objektos
  • Nodrošināt kvalitatīvu un savlaicīgu darbu izpildi un nodošanu
  • Garantijas darbu organizēšana objektos un to izpildes kontrole

Prasības kandidātiem:

  • Pieredze būvniecības projektu vadībā
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība būvniecības nozarē
  • Patstāvīga, izlēmīga personība, ar spēju veiksmīgi strādāt komandā un sasniegt uzstādītos mērķus
  • Labas komunikācijas spējas un pozitīva attieksme
  • Precizitāte, lojalitāte un augsta atbildības sajūta
  • Labas datorprasmes MC Office, AutoCAD un biroja tehniku
  • Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Sūti CV un pieteikuma vēstuli līdz 31.05.2019. ar norādi ”Projektu vadītājs” elektroniski uz darbs@prodev.lv.

Sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem kandidātiem.

Lai nodrošinātu korektu iesniegto personas datu apstrādi, informējam, ka:

  • SIA “PRO DEV” apstrādās Jūsu iesniegtos personas datus atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta atbilstību ieņemt konkrēto amatu, tie netiks izpausti, izņemot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā.
  • Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 4 (četrus) mēnešus Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti.
  • Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā.

Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.

Ievērojama pieredze dažādu specifisku renovācijas un rekonstrukcijas projektu realizācijā.

Standartizēts privātmāju būvniecības piedāvājums.
Aprēķiniet izmaksas tiešsaistē!

Mēs īstenojam lielākos pirkumus dzīvē ...