fbpx

Privātmāju būvniecība

Piedāvājam standartizētu privātmāju būvniecību ar uzņēmuma līmeņa darbu izpildi un garantijām. Aprēķiniet cenu tiešsaistē!

Izmantojot dažādu ēku būvniecībā un rekonstrukcijā gūto pieredzi un savus resursus būvprojektu izstrādē, esam izveidojuši standartizētu risinājumu privātmāju būvniecībā.

Tas paredz privātmājas būvniecību, izmantojot standartizētu būvniecības darbu veikšanas procesu, tirgū zināma uzņēmuma darbu izpildi un garantijas:

  • standartizēti mezgli, kas paātrina būvniecību;
  • sabalansēts projekts, iespēja elastīgi piemērot risinājumu budžetam (izmaksas, termiņi, optimālas tehnoloģijas). Nav riska, ka projekts nebūs realizējams iecerētā budžeta ietvaros;
  • uzņēmuma līmeņa būvniecības projekta vadība un darbu izpilde, kas būtiski atšķirsies no atsevišķu pieaicinātu speciālistu bieži neprognozējama izpildījuma (termiņi, atbildība, kvalitāte);
  • nodrošinām konsultāciju par procesā ietvertajiem soļiem bez maksas;
  • piecu gadu garantija darbiem.

Piedāvājam aprēķināt iecerētās mājas būvniecības izmaksas. Aizpildiet informāciju kalkulatorā.


Veicam privātmāju būvniecību no A līdz Z, sākot no konsultācijas līdz gatavai ēkai ar pelēko vai balto apdari, kā arī varam nodrošināt kādus no nepieciešamajiem posmiem.

Pēc klienta vēlmes varam arī:

  • nodrošināt tikai projekta izstrādi;
  • veikt projekta vadību (caurspīdīga būvniecība, termiņi, budžets);
  • nodrošināt būvniecību saskaņā ar esošu projektu vai
  • tikai saņemt konsultāciju (tā ir bez maksas).

Mēs mākslīgi nesasaistām klientu, lai tas kļūtu atkarīgs un varētu visus darbus saņemt tikai no mums.

Izstrādājot projektu, mēs skatāmies uz risinājumu ilgtermiņā:

“Mēs izstrādājam projektus un būvējam ilgtspējīgas būves. Tas nozīmē, ka ņemam vērā būves ekspluatācijas izmaksas, siltumefektivitāti, konstrukciju materiālu ilgtspēju u.c. faktorus, lai ēka būtu optimāls ieguldījums ilgtermiņā.”

Piedāvājam dažādus risinājumus konstrukcijai: koks, ķieģeļi, silikāta bloki, betona bloki vai saliekamās konstrukcijas. Ikvienā gadījumā ir savs piemērotākais risinājums. Katram variantam ir savi plusi un mīnusi.

Mājas būvniecība ir nozīmīgs lēmums. Visbiežāk tas tiek veikts vienreiz dzīvē, un tāpēc būtiski ir izvēlēties pareizu ceļu, kā nonākt pie iecerētā.

Lai gūtu priekšstatu par būvniecības izmaksām, aicinām izmantot mūsu privātmāju būvniecības izmaksu kalkulatoru.

Uzreiz pēc kalkulatora lauku aizpildīšanas saņemsiet aptuvenu būvniecības izmaksu aprēķinu.